webyar
چگونه به واسطه دیجیتال مارکتینگ درآمد و مشتریانم را چند برابر کنم؟
دیجیتال مارکتینگ
چگونه به واسطه دیجیتال مارکتینگ درآمد و مشتریانم را چند برابر کنم؟
درآمدبه واسطه دیجیتال مارکتینگ

چند برابر کردن مشتریان

یک کارگاه تولیدی لباس داشتم، که چندین خانواده از آن نون می‌خوردند. با ورود اجناس چینی و قبضه شدن بازار توسط این اجناس دیگر لباس‌های با کیفیت تولیدی ما، بازاری برای فروش نداشت و روز به روز وضعیت درآمد کارگاه بدتر می‌شد. به طوری که حقوق کارگران را با دیرکرد پرداخت می‌کردم و چک‌هایی که برای خرید پارچه داده بودم پشت سر هم برگشت می‌خورد. مجبور شدم علی رغم میل باطنیم یک سری از کارگران را تعدیل کنم. اما فقط به این مورد ختم نشد در عرض چند ماه کارگاه روبه نیمه تعطیلی رفت. بسیار آزرده خاطر و ناراحت بودم که سال‌ها تلاشم در این زمینه به شکست منجر شده بود. باید چاره‌ای می‌اندیشیدم تا بتوانم خود را از این مخمصه نجات دهم. تصمیم گرفتم برای رونق کارگاهم به دنبال پیدا کردن مشتریان جدید و بازار هدف جدیدی باشم تنهایی قادر به این کار نبودم. زیرا نمی‌توانستم به تنهایی مسئولیت تمامی کارها را برعهده بگیرم و تخصصی در این زمینه نداشتم. با جستجویی که در گوگل کردم با مجموعه دیجیتال مارکتینگ وب یار آشنا شدم. با این که زیاد به تبلیغات اینترنتی و چیزهای مدرن باوری نداشتم اما در جلسه مشاوره‌ رایگان کلاً نگاهم به این موضوع عوض شد و فهمیدم که چه درآمدهایی می توانستم داشته باشم ولی از آن‌ها بی‌خبر بودم. راهکارها و بازاریابی دیجیتالی که برای من انجام دادند تحولی در کسب و کارم به وجود آورد. توانستم چک‌های کارگاه را سر موعد پرداخت کنم و کارگران را دوباره به کارگاه بازگردانم. با این که مسیر سختی را طی کردم و روزهای پر تلاطمی داشتم اما به لطف خدا وضعیت کارگاه روز به روز بهتر شد و توانستم به روز‌های اوج برگردم.

این‌ صحبت‌ یکی از مشتریان شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان وب یار است که بعد از 10 ماه آشنایی با مجموعه و انجام تمام مراحل دیجیتال مارکتینگ از ما  خواسته بود که نظر قلبی خودش را با بقیه مشتریان سنتی که در این باره چیزی نمی‌دانند و با ما آشنا شدند درمیان بگذاریم تا به توسعه و رونق کسب و کارشان منجر شود و از طریق دیجیتال مارکتینگ به مشتریان جدید و جامعه هدف جدید دست یابند.

شاید شما هم به عنوان صاحب کسب و کار در ذهنتان با سوالاتی مواجه شده باشید که قبل از شروع همکاری‌مان به دنبال پاسخی برای آن‌ها باشید. مثلا:

 1. مفهوم دیجیتال مارکتینگ دقیقاً چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
 2. دیجیتال مارکتینگ چطور به کسب و کارها کمک می‌کند؟
 3. آیا استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک هم مفید است؟
 4. آیا آژانس دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها در تمام صنایع کمک می‌کند؟
 5. هزینه‌ها در دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

دیجیتال مارکتینگ یکی از شاخه های بازاریابی در دنیای امروز به حساب می‌آید که برای کسب و کارها باعث افزایش فروش و بهبود دسترسی مشتریان می‌شود.

خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها چه مزایایی دارد؟

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها کمک کرده تا با استفاده از خدمات بازاریابی آنلاین بتوانند به رشد و توسعه کسب و کار خود کمک شایانی کنند. این مزایا شامل موارد زیر هستند:

 • افزایش دسترسی مشتریان: با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند: طراحی سایت، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و… دسترسی مشتریان شما به محصولات و خدمات‌تان راحت تر ‌خواهد شد.
 • کاهش هزینه‌ها: استفاده از بازاریابی نوین در مقابل بازاریابی سنتی از هزینه بسیار کمتر و بازدهی بالایی برخوردار است.
 • شناخته شدن برند: با تولید محتوای با کیفیت و جذاب می‌توانید محصولات و خدمات‌تان را با نام برند خود معرفی کنید تا در بین مشتریان‌تان شناخته شوید.
 • تحلیل داده‌ها: در بازاریابی دیجیتال با دسترسی به داده ها می توانید برنامه بودجه تبلیغات خود را به صورت بهینه طراحی و در راستای اهداف بازاریابی خود بهبود بخشید و بهترین بازخورد را بگیرید.

افزایش دسترسی مشتریان

آیا استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک هم مفید است؟

بله، اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید به راحتی می توانید با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ به مشتریان جدیدی دست یافته و فروش چند برابری داشته باشید. با استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای بازاریابی نوینی که به شما ارائه می شود مانند: طراحی سایت، بازاریابی محتوایی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بهینه سازی و سئو سایت برای موتورهای جستجو، تبلیغات آنلاین و… با راهکارهای کارآمدی که شرکت دیجیتال مارکتینگ وب یار در اختیار شما قرار می‌دهد می توانید مشتریان جدیدی جذب کرده و افزایش فروش داشته باشید و رفته رفته با رقبای بزرگتر خود در بازار رقابت کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید.آیا آژانس دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها در تمام صنایع کمک می‌کند؟

بله، تکنیک های کارآمدی که در آژانس دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود برای تمامی صنایع کاربرد دارد. زیرا این روش ها به ارتقاء شناخت برند، جذب مشتریان جدید، افزایش فروش، برقراری ارتباط موثر با مشتریان هدف به کار می رود. امروزه استفاده از دنیای دیجیتال برای مردم امری اجتناب ناپذیر است. بنابراین بکارگیری از این تکنیک ها برای تمامی صنایع بسیار موثر می باشد.

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ شامل دو گروه هستند:

 • گروه اول: آژانس‌های تخصصی که خدمات محدودی را به شما ارائه می‌دهند. مانند: مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی سایت، بهینه‌سازی موتورهای جستجو و تبلیغات آنلاین.
 • گروه دوم: آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ که از دانش و تجربه بسیار بالایی در زمینه‌های مختلف بازاریابی دیجیتال برخوردار هستند و همچنین باعث چند برابر شدن مشتریان در تمامی صنایع می‌شوند این شرکت‌ها به شما کمک می‌کنند تا بازار هدفتان را پیدا کرده و به توسعه و پیشرفت کسب و کار شما منجر ‌شوند. مانند: بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوایی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، ساخت وب سایت و ده‌ها تکنیک دیگر.

سخن آخر

در این مطلب به سوالاتی پاسخ داده شد که: چگونه به واسطه دیجیتال مارکتینگ درآمد و مشتریانم را چند برابر کنم؟ شما از طریق دیجیتال مارکتینگ می توانید کسب و کارتان را توسعه دهید و به مشتریان و جامعه هدف جدیدی دست یابید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارها چه مزایایی دارد؟ شما با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ می توانید به  شناخته شدن برند، بهینه سازی بودجه تبلیغات، افزایش دسترسی مشتریان و… دست یابید.

آیا استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک هم مفید است؟ بله، شما با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ به مشتریان جدیدی دست یافته و فروش چند برابری خواهید داشت که باعث توسعه و رونق کسب و کار شما می شود .

آیا آژانس دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها در تمام صنایع کمک می‌کند؟ بله، تکنیک های کارآمدی که به شما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ارائه می شود برای تمامی صنایع کاربرد دارد. زیرا  این روش ها به ارتقاء شناخت برند، جذب مشتریان جدید، افزایش فروش و برقراری ارتباط موثر با مشتریان هدف شما به کار می رود.

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ شامل دو گروه هستند: گروه اول: آژانس‌های تخصصی که خدمات محدودی دارند، گروه دوم: آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ که از دانش و تجربه بسیار بالایی در زمینه‌های مختلف بازاریابی دیجیتال برخوردار هستند.

اگر در مورد مشکلات کسب و کارتان به دنبال راهکار کارآمدی می‌گردید فقط کافی است یک جلسه مشاوره رایگان با ما داشته باشید تا با تحولی که در کسب و کارتان ایجاد می‌کنید به پول، سود و رشد دلخواه‌تان دست یابید.

نظر خود را بنویسید