webyar

بهترین انتخاب کننده تاریخ بوت استرپ برای توسعه دهندگان و طراحان فرانت اند است.  در صورتی توسط برخی از سایت های خود را با ابزار رایگان بوت استرپ طراحی می کنید می توانید از روش های کاربرپسند و  المان انتخاب کننده تاریخ/زمان یا datepicker بوت استرپ جهت انتخاب راحت تر تاریخ استفاده کنید. این المان ها برای تلفن همراه، دسکتاپ به راحتی قابل دسترس است. تاریخ بوت استرپ گزینه مناسبی برای نمایش در سایت های راست به چپ یا همان فارسی و عربی است.

بیشترین کاربرد ویجت انتخاب گر تاریخ برای انتخاب تاریخ در برنامه های کاربردی وب یا فرم ها استفاده می شود. تاریخ انتخاب را می توان برای انتخاب یک روز مشخص، تعیین فاصله از روز، ماه یا سال در نظر گرفت.

تاریخ انتخاب با تعدادی از قالب های از پیش تعریف شده براساس آن کشور مانند DD/MM/YYYY یا MM/DD/YYYY  تعیین می شود و برحسب تنظیمات زبان مرورگر در صفحه وب نشان داده می شود.

احتمالا برای وب سایتی که قصد توسعه دادن آن را دارید انتخاب گر تاریخ پیش فرض گزینه مناسبی نیست. شاید هم با یک انتخاب گر تاریخ نیاز است تا با طراحی شما همخوانی داشته باشد. شاید نیاز است که در لحظه تغییر تاریخ، تقویم مخفی نشود. بعضی از این موارد باید از انتخاب گر تاریخ حذف شود یا اجبار برخی از آنها به دلیل کم بودن لیست پیش فرض نمایش دهید.

البته در صورتی که قصد سفارشی کردن انتخاب کننده تاریخ پیش فرض بوت استرپ را دارید. چندان کار سختی نیست با صرف کمی زمان می توانید آن را براساس پروژه خود شخصی سازی کنید. در نهایت شاهد تعدادی انتخاب گر خوب برای تاریخ و زمان که نحوه استفاده از آن ها همانند پلاگین های jQuery  بسیار راحت و آسان است.

دیدن بفرمایید: طراحی سایت در اصفهان

15 مورد از بهترین انتخاب کننده تاریخ بوت استرپ

1. Datepicker بوت استرپ 5

2. انتخاب کننده تقویم بوت استرپ

3.Datepicker با تم صورتی بوت استرپ 4

4. بوت استرپ Datepicker

5.انتخاب کننده تاریخ بوت استرپ 4

6. انتخابگر تاریخ بوت استرپ

7. بوت استرپ 4 Datepicker

8. انتخابگر تاریخ و زمان بوت استرپ با تم تاریک

9. تقویم کامل بوت استرپ

10. انتخابگر تاریخ بوت استرپ 4

11. انتخابگر محدوده تاریخ

12. انتخابگر تاریخ/ زمان بوت استرپ

13. تقویم بوت استرپ

14. انتخابگر تاریخ متریال

15.انتخابگر تاریخ

بهترین انتخاب کننده تاریخ بوت استرپ

Date Picker در بوت‌ استرپ چیست؟

با استفاده از انتخاب کننده های تاریخ در بوت استرپ رابط کاربری برای ما شاخصی در نظر می گیرد که با کلیک روی المان های تاریخ (روز/ ماه/ سال) اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و با استفاده از این حالت به صورت یکجا قرار داده تا مشکل مربوط به قالب و فرمت حل شود. این مورد تنها مربوط به تاریخ نیست. در زیر به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

مهمترین Date Picker در بوت‌ استرپ

1.Bootstrap Material Date Picker

2.Date Time Picker Bootstrap

3.Bootstrap Date Picker

4. Moon Flights Bootstrap Datepicker

5. Bootstrap Date Picker Sandbox

6.4Date Picker V

7.Bootstrap jQuery Date Picker

8. Bootstrap Date Picker – Set Current Date

9.Date Picker

10.Simple Bootstrap DatePicker

با کمک مهمترین Date Picker معرفی شده می توانید قالب های متفاوتی را به روش بوت استرپ پیاده سازی کنید با این کار علاوه بر بالا بردن کارایی و جذابیت سایت باعث افزایش نرخ تبادلات کاربری در سایت تان شده و بازدیدکنندگان زیادی به سایت شما مراجعه می کنند.

کلام آخر

در این مطلب با تاریخ بوت استرپ و مواردی که به طراحان و توسعه دهندگان وب کمک می کند تا بتوانند در بازدید بیشتر و زیبایی تر شدن سایت شان تاثیر داشته باشد مطرح شد. در صورتی که تجربه ای در این زمینه دارید خوشحال می شویم در کامنت ها با ما در وب یار به اشتراک بگذارید. 

نظر خود را بنویسید