سوالات متداول

نویسنده ۲۰ خرداد
  1. قیمت ها به چه نحوی است؟ چه بودجه ای برای شروع نیاز است؟

بنا به نوع امکانات و خدماتی که به شما ارائه شده قیمت ها متغیر است. زمانی که  شما برای کسب و کارتان در زمینه دیجیتال مارکتینگ هزینه می کنید، در واقع نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. زیرا در قبال نتیجه ای که برای شما حاصل می کند بسیار مقرون به صرفه است.

  1. مدت زمان طراحی و برنامه نویسی و اجرای سایت چقدر است؟

مدت زمان طراحی و برنامه نویسی بنا به نوع امکانات سایت از 10 روزکاری (بدون در نظر گرفتن ایام تعطیلات) در نظر گرفته می شود. که این مدت زمان بنا به نوع خدمات و امکانات سایت متغیر می باشد.

  1. پشتیبانی سایت از تیکت ها و خطاهای احتمالی و هاست چگونه است؟

جهت رفاه مشتریان  از خدمات پشتیبانی سایت با قرار دادن سامانه پشتیبانی جهت مشاوره و  رفع عیب یابی خطاهای احتمالی جهت برآورده کردن رضایت مشتریان خود از اهداف اصلی تیم وب یار است.

  1. ضمانت ها و مجوزهای شما از چه سازمانی است؟ آیا دفتر فیزیکی دارید؟

دفتر طراحی سایت وب یار با مدیریت آقای سید رضادین سیداحمدپور، به نشانی: خیابان جابر انصاری، ابتدای خیابان طاهر زاده، سمت راست، ساختمان تجاری پارسا، طبقه 1 واحد 2، به شماره ثبت: 0467775067 (که تصویر آن در بخش “درباره ما” قرارداده شده است.)

  1. سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یک سیستم مدیریتی، برای  دسترسی به بانک اطلاعات و فایل های موجود شما  است. که بنا به درخواست مشتریان خود و داشتن تیم تخصصی و حرفه ای مجموعه وب یار به زبان برنامه نویسی php، joomla، Drupal ،wordpres، nuke طراحی شده و در صورت نیاز شما از cms اختصاصی نیز در طراحی استفاده می شود.

  1. سئو سایت چقدر زمان می برد و چقدر بودجه می خواهد؟

مدت زمان سئو سایت شما به عواملی مانند: تعداد و نوع کلمات کلید، شدت رقابت در حوزه کاری شما و میزان بوجه ای که به این امر اختصاص می دهید در نظر گرفته می شود. منجر به چند برابر شدن فروش شما، تعداد مشتریان و بازار هدف تان می شود.

  1. تبلیغات افزایش فروش و مشتری به سایت جزء خدمات شما می باشد؟

در مجموعه آژانس دیجیتال مارکتینگ وب یار به شما کمک می‌کند تا بازار هدفت تان را پیدا کرده و به توسعه و پیشرفت کسب و کار شما منجر می ‌شود. مانند: ساخت وب سایت، بازاریابی محتوایی، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، تبلیغات آنلاین و…

  1. تولید محتوا، محصول گذاری و مدیریت سایت جزء خدمات شما می باشد؟

مجموعه وب یار با تولید محتوای خوب، مناسب و هدفمندی که برای محصولات، خدمات و دیگر صفحات شما انجام می دهد. مشتریان جدید و بازار هدف جدیدی فراهم کرده تا باعث افزایش فروش و چند برابری در آمد شما شود.

  1. خدمات تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی را ارائه می کنید؟

بسیاری از کسب و کارها دارای مشغله کاری بسیار زیادی هستند و فرصت فعالیت در زمینه شبکه های اجتماعی را ندارند و به دلیل دسترسی راحت و پر مخاطب بودن شبکه های اجتماعی، مجموعه وب یار  با تولید محتوا و تبلیغات شبکه های اجتماعی به افزایش فروش و دیده شدن بیشتر برند شما کمک می کند.

پاسخ به سوالات متداول مشتریان با پرسش شما تکمیل می گردد.

سوالات خود را در سامانه پشتیبانی یا تماس با ما بپرسید.