خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ راه حلی برای اوج گرفتن کسب و کار شما

آیا تا بحال به یک راهکار قدرتمند و کارآمد برای رها شدن از مشکلات کسب و کارتان فکر کرده اید؟ اصلا جای هیچ گونه نگرانی نیست. دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تجارت خود را توسعه دهید، ارتباط موثرتری با مخاطبان تان برقرار کنید همچنین بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فروش و درآمد تان را چندین برابر افزایش دهید.

تاثیر دیجیتال مارکتینگ بر فروش چند برابری

تبلیغات دیجیتال مارکتینگ یکی از تکنیک های موثر در بازاریابی دیجیتال است که به تمامی کسب و کارها کمک کرده تا بتوانند علاوه بر پیدا کردن مخاطبان هدف خود فروش چند برابری داشته باشند. این شیوه تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است، مانند: رسانه های اجتماعی، تبلیغات گوگل، وب سایت ها، تبلیغات ایمیلی، تبلیغات موبایلی، بازاریابی محتوا و … .

هدف اصلی و اساسی آژانس بازاریابی دیجیتال جذب مخاطبان هدف و ترغیب آنها برای استفاده از خدمات و خرید محصولات شما است.

برای انجام تبلیغات دیجیتال مارکتینگ در ابتدا باید هدفتان را مشخص کرده و سپس برای رسیدن به اهداف مورد نظر، استراتژی خود را تدوین کنید و همچنین باید نوع رسانه های دیجیتالی که مخاطبان هدف شما در آنجا حضور دارند را پیدا کنید. بازاریابی آنلاین باعث افزایش بازدید سایت شما، افزایش نرخ تبدیل و رشد درآمد کسب و کارتان می شود. برای رسیدن به این نقطه حتماً باید یک استراتژی بازاریابی دیجیتالی داشته باشید تا بتوانید با قرار دادن محتوای جذاب و مفید برای مخاطبان هدفتان آنها را جذب نمایید و با کمک ابزارهای تحلیلی به نتایج خوبی دست یابید.

اگر قصد دارید که برای کسب و کارتان بازاریابی دیجیتال انجام دهید، قبل از شروع، با یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ در اصفهان با کارشناسان متخصص وحرفه ای وب یار در ارتباط باشید.

طرح ریزی و برنامه ریزی استراتژی بازاریابی و فروش برای کسب و کارها:

 • شناسایی اهداف مورد نظر و مخاطبان هدف: الگوی خرید و رفتار مشتریان خود را بشناسید و محصولات و خدماتتان را براساس مخاطبان هدف خود بهینه کنید.
 • تحلیل رقبا: با ارزیابی رقبایتان می توانید متوجه شوید که آنها چگونه از رسانه های دیجیتالی برای جذب مخاطبان هدفشان استفاده می کنند؟
 • پیاده سازی راهبردهای محتوا: با تولید محتوای مفید و جذاب در خصوص دیجیتال مارکتینگ به جذب مخاطبان هدفتان کمک کرده و به نیاز آنها پاسخ ‌دهید.
 • استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ: با استفاده از ابزارهای بازاریابی نوین یا دیجیتال مارکتینگ شما می توانید محتوای خود را به مخاطبان هدفتان از طریق این کانال ها ارائه دهید. مانند: شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، تبلیغات موبایلی، وب سایت، بهینه سازی موتورهای جستجو و…
 • پیگیری و اندازه گیری نتایج: دیجیتال مارکتینگ با استفاده از ابزارهایی اعم از گوگل آنالیتیکس، تبلیغات گوگل، ایمیل مارکتینگ، فیسبوک پیکسل و سایر ابزارهای تحلیلی به صورت دقیق فرایند تبلیغات و فعالیت های دیجیتال مارکتینگ را اندازه گیری کرده و نتایج را پیگیری می کند.

7 ابزار کلیدی دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان و افزایش فروش

 1. بازاریابی موبایل (Mobile Marketing): موبایل مارکتینگ به فعالیت هایی گفته می شود که برای تبلیغ توسعه کسب و کار و فروش از موبایل یا تلفن همراه استفاده می کنند. مواردی شامل: ایمیل ها، پیام رسان ها، برنامه های تلفن همراه و سایر فناوری های مرتبط با موبایل را می توان نام برد.
 2. بازاریابی تلفنی (Telemarketing): بازاریابی تلفنی به مجموعه فرایندهای بازاریابی گفته می شود که از طریق تماس تلفنی با مشتریانتان در ارتباط بوده و در مورد محصولات و خدمات خود صحبت می کنید و آنها را به خرید ترغیب می نمایید.
 3. ایمیل مارکتینگ (Email Marketing): در این نوع بازاریابی به مشتریان خود از طریق ایمیل به معرفی محصولات و خدمات خود و همچنین ارائه پیشنهادات ویژه، تخفیف ها و هر آنچه که برای مشتری جذاب و مفید است می پردازید.
 4. بازاریابی محتوا (Content Marketing): با این تکنیک بازاریاب ها برای ارتقاء مشتریان، جذب و حفظ آنها از محتواهای به روز، جذاب و مفید استفاده می کنند مانند: ویدیوها، پست های وبلاگ، ایمیل های خبرنامه، مقالات، پیام های اجتماعی، خدمات و محصولات و… را می توان اشاره کرد.
 5. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO): مجموعه فعالیت هایی که برای افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوی گوگل انجام می شود.
 6. تبلیغات در شبکه های اجتماعی (Social Media Advertising): تبلیغاتی که در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی (مانند: توییتر، فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب، لینکدین، تلگرام، ایتا، بله، روبیکا و …) انجام می شود شامل: تبلیغات ویدیویی، تبلیغات تصویری، تبلیغات پرداخت برای هر کلیک و تبلیغات متنی.
 7. تبلیغات گوگل (Google Ads): این نوع تبلیغات یکی از پرکاربردترین و مهمترین تبلیغات در دنیا برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ محسوب می شود که به دو شیوه صورت می گیرد: تبلیغات نمایشی (Display Ads) و تبلیغات جستجویی (Search Ads)که تاثیر زیادی در افزایش فروش و جذب مخاطب دارد.

هزینه‌ها

بودجه و سرمایه گذاری برای دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

قدر مسلم شما هر مقدار هزینه کنید در قبال آن از متدها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ می توانید بهره بگیرید. به عنوان مثال: اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار علاوه بر طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و استفاده از متدهای دیگر دیجیتال مارکتینگ هزینه ای که پرداخت می کنید، در واقع نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود؛ زیرا در قبال نتیجه ای که برای شما حاصل شده بسیار مقرون به صرفه است.

03191001334

چرا به وب یار اعتماد می کنید

همراهی وب یار تا اهدافتان

وب یار تا به نتیجه رسیدن اهداف شما در زمینه ی فروش و سودآوری کنارتان خواهدبود و شما می توانید به پشتیبانی وب یار در مسیر رشد کسب و کارتان اعتماد کنید.

بانک اطلاعاتی مشتریان هدف

با در دست داشتن بانک اطلاعاتی مشتریان خود، می توانید کسب و کار خود را به افراد مرتبط معرفی کرده و موجب افزایش فروش و سودآوری خدمات خود شوید.

رشد و توسعه ی کسب و کار

تضمین فروش و رشد کسب و کار شما، هدفی است که وب یار از ابتدا برای آن برنامه ریزی می کند و همواره سعی بر آن دارد تا خدمات شما بیننده بیشتری داشته باشد.

راه های رشد و توسعه کسب و کارها با دیجیتال مارکتینگ

تحولی در مسیر بازاریابی دیجیتال شما

+98 مشتریان بازاریابی دیجیتال
+100 کاربردهای بازاریابی دیجیتال

استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

ارائه نمایش آماری بازدیدها و کلیک ها و پرکردن فرم ها و ...

تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

با استفاده از یک استراتژی مدون و برنامه ریزی شده می توان فروش را توسعه بخشید.

استفاده از ترفندها و تکنیک های بازاریابی دیجیتال

به کارگیری تکنیک های بازاریابی دیجیتال بنا به هر حوزه مربوط به هر کسب و کار

طراحی کمپین های تبلیغاتی

با طراحی کمپین های تبلیغاتی به پیشرفت و رونق کسب و کار و برندسازی خود کمک کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

با استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی می توانید به مخاطبان هدف دست یابید.

تدوین مدل کسب و کار

با طراحی و پاسخ به سوالات بوم کسب و کار خود به پلن بازاریابی بهینه خواهید رسید.

ما همراه مسیر رشد و توسعه کسب و کار شما هستیم

اگر تمامی مراحل طراحی سایت، تولید محتوا و بهینه سازی، طراحی لوگو و … سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد، حالا نوبت آن است تا با یک پلن بازاریابی و فروش درست و صحیح، اقدام به کسب درآمد از بستر آنلاین نمایید. تیم مجموعه دیجیتال مارکتینگ وب یار بهترین راهنما و مشاور برای شماست تا با آنها هم مسیر شوید و مسیر کسب و کار خود را بهبود بخشید و به بهترین نحو ممکن پاسخگوی مشتریان فعلی خود باشید و راهی برای جذب مشتریان جدیدتان بسازید.

به مشاوره نیاز دارید؟

با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید.

7 اشتباه رایج در دیجیتال مارکتینگ که تمامی کسب و کارها باید بدانند!

 1. نداشتن استراتژی مشخص: بدون استراتژی مشخص برای کسب و کارتان نمی توانید به صورت هدفمند به بازار خود دست یابید و با مخاطبان تان ارتباط برقرار کنید.
 2. نادیده گرفتن بهینه سازی موبایل: به دلیل این که امروزه بسیاری از مخاطبان از اینترنت تلفن همراهشان برای دسترسی راحت به موارد مورد نیازشان بهره می برند، موبایل فرندلی بودن وب سایت و محتوای دیجیتالی شما از اهمیت زیادی برخوردار است.
 3. نادیده گرفتن اهمیت سئو: بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یکی از راه‌های موثر در دیجیتال مارکتینگ به شمار می رود. بهینه سازی محتوا و سایت شما برای موتورهای جستجو باعث شده تا مخاطبان هدف تان بتوانند به راحتی شما را پیدا کنند و به محصولات و خدمات تان دسترسی داشته باشند.
 4. تمرکز بیش از حد بر روی رسانه های اجتماعی: رسانه های اجتماعی به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند دیجیتال مارکتینگ است ولی نباید فقط روی آن متمرکز بود. باید از دیگر تکنیک های بازاریابی دیجیتالی مانند: ایمیل مارکتینگ، بازاریابی محتوایی، سئو و… استفاده نمایید.
 5. عدم ردیابی و اندازه گیری نتایج: نتایج عملکرد دیجیتال مارکتینگ خود را ردیابی و اندازه گیری کنید تا از روند کاری تان در مورد تکنیک های بازاریابی بتوانید در استراتژی خود استفاده نموده و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
 6. نادیده گرفتن مخاطبان هدف: یکی از موارد مهم در دیجیتال مارکتینگ تولید محتوای مورد نیاز، مفید و جذاب برای مخاطبان هدف تان است در صورتی که از این موضوع غفلت کنید باعث ناکامی شما در جذب مخاطب هدفتان می شود.
 7. تمرکز بیش از حد بر فروش: هدف مهم و نهایی بازاریابی دیجیتال، افزایش فروش است که برای این کار نباید بیش از حد معمول روی فروش متمرکز بود بلکه با ایجاد ارزش از طریق تولید محتوا و پیام های خود با مخاطبان تان در تعامل باشید.

کمک به رشد و توسعه کسب و کار با مجموعه دیجیتال مارکتینگ وب یار

اگر برای کسب و کارتان و انتخاب ابزارهای دیجیتال مارکتینگ نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان تحت عنوان وب یار در کنار شما هموطنان عزیز می باشد.

مشاوره سئو و بهینه سازی

پلن خود را انتخاب کنید

واحدهای تجاری

13,350,000 تومان /ماهانه
 • راه اندازی سایت با هدف جذب مخاطب
 • تولید محتوای 4 صفحه
 • 1 ساعت آموزش مدیریت سایت
 • 2 ماه پشتیبانی از تیکت ها
 • (1 طرح و 12 پست و استوری)-راه اندازی ، خطایابی ، مدیریت ، تولید محتوا اینستاگرام
 • 8 ساعت سئو پیشرفته شامل سئو داخلی و سئو خارجی

صنایع و شرکتها

19,890,000 تومان /ماهانه
 • راه اندازی سایت با هدف جذب مخاطب
 • تولید محتوای 8 صفحه
 • 2 ساعت آموزش مدیریت سایت
 • 4 ماه پشتیبانی از تیکت ها
 • 1 طراحی برای لوگو و یا ست اداری
 • (2 طرح و 16 پست و استوری)-راه اندازی ، خطایابی ، مدیریت ، تولید محتوا اینستاگرام
 • 16 ساعت سئو پیشرفته شامل سئو داخلی و سئو خارجی

پکیج توسعه کسب و کار

38,940,000 تومان /ماهانه
 • راه اندازی سایت با هدف جذب مخاطب
 • تولید محتوای 12 صفحه
 • 4 ساعت آموزش مدیریت سایت
 • 6 ماه پشتیبانی از تیکت ها
 • 3 طراحی برای لوگو و یا ست اداری
 • (3 طرح و 20 پست و استوری)-راه اندازی ، خطایابی ، مدیریت ، تولید محتوا اینستاگرام
 • 32 ساعت سئو پیشرفته شامل سئو داخلی و سئو خارجی
مشاوره انتخاب پلن

سؤالات پرتکرار حوزه شرکت دیجیتال مارکتینگ اصفهان

از جمله سوالاتی که مشتریان و مخاطبان وب یار درحوزه کسب و کار خود با آن مواجه می گردند و از ما به تکرار می پرسند:

 1. تبلیغات در جستجوها (SEM)
 2. بازاریابی محتوایی (Content Marketing)
 3. بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)
 4. بازاریابی تجربه کاربری (UX Marketing)
 5. تبلیغات در شبکه های اجتماعی (SMM)
 6. سئو با بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

آژانس تبلیغات دیجیتال به شما کمک می کند تا به صورت آنلاین به مخاطبان هدف خود دسترسی داشته باشید و تبادلات  ارزشمندی را فراهم می نماید. خصوصیت فوق العاده بازاریابی دیجیتال این است که می تواند متناسب با هر برندی طراحی و برنامه ریزی شود

هدف از دیجیتال مارکتینگ بهبود ترافیک وب سایت است که به شما کمک کند تا به اهداف کلی کسب و کار خود دست یابید. در صورتی که بخواهید فروش آنلاین تان را افزایش دهید دیجیتال مارکتینگ وب یار تکنیک های مختلفی برای رسیدن به این هدف تان توصیه می کند. این ها ممکن است از تحقیقات UX و بهینه سازی نرخ تبدیل گرفته تا طرحواره محصول پیشرفته و رسانه های اجتماعی متغیر باشد.

آخرین سخن

خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ راه حلی است برای روزگار سخت کسب و کارتان. شما به راحتی می توانید با استفاده از ابزارها و روش های مختلف و موثر، فروش خود را افزایش دهید تا باعث رشد برندینگ و توسعه کسب و کارتان شوید. رویای کسب و کارتان را با آژانس تبلیغات دیجیتال وب یارکه در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ اعم از طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی لوگو و ست اداری و ده ها فعالیت دیگر مشغول به کار است، محقق کنید. با جلسات مشاوره رایگانی که برای شما در نظر گرفتیم چالش های کسب و کارتان را بررسی کرده و به شما راهکار مناسبی ارائه می کنیم پس تا دیر نشده حتماً با ما تماس بگیرید.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.