افزایش فروش چند برابری با وب یار

وب یار در اصفهان با بیش از یک دهه فعالیت و کسب تجربه های فراوان همراه با علم روز دنیا با افتخار خدمات خود را به تمامی کسب وکارهای کوچک و بزرگ ارائه می دهد تا بتوانند در این نوسانات اقتصادی به رشد و توسعه دست یافته و فروش چند برابری داشته باشند، زیرا وب یار در این مسیر شما را یاری نموده و هر آنچه برای رسیدن به قله های موفقیت دیجیتال مارکتینگ لازم است را همراه خود دارد.

با وب یار هدفمند تبلیغ کنید

وب یار با استفاده از تکنیک های دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما را نسبت به رقبایتان متمایز می کند. این مجموعه با داشتن نیروهای متخصص، حرفه ای، تکنیکال و با دانش روز دنیا، شما را برای رسیدن به اهداف کسب و کارتان یاری می رساند.

ما در توسعه و رشد کسب و کارها،تخصص داریم

تیم طراحی سایت در اصفهان با مجموعه دیجیتال مارکتینگ وب یار با مدیریت مهندس سیدرضا سیداحمدپور (تخصص: مهندس تکنولوژی نرم‌افزار و دیجیتال مارکتینگ) از سال ۲۰۰۹ با نام رایان نت بصورت حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز نمود و پس از دریافت نظرات متعدد مثبت مشتریان در زمینه پشتیبانی و یاری رساندن به آنها، کار خود را با نام وب یار ادامه داد . به لطف زحمات تیم و پشتیبانی قوی و استفاده از سروریس های با کیفیت اختصاصی و امنیت بالا توانسته ایم خدمات ارزنده و با قیمت مناسب را به مدیران مشاغل و کسب و کار ها ارائه دهیم. اعضا تیم وب یار متشکل از نیروهای متخصص در زمینه مشاوره و توسعه کسب و کار، برنامه‌نویسی، طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئوی سایت، گرافیک، اندروید و نرم‌افزار کاربردی می تواند خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

چرا به وب یار اعتماد می کنید

در فاز کوتاه مدت

با توجه به بستری که مجموعه وب یار برایتان فراهم کرده می توانید در هر ساعت از شبانه روز خدمات و محصولات تان را با بهترین کیفیت به مشتریان خود معرفی کنید و با بازاریابی محتوایی که برایتان فراهم می کنیم می توانید مشتریان و بازار هدف جدیدی ایجاد نمایید تا در راستای ورود هرچه بهتر شما در دنیای آنلاین و دیجیتال برای افزایش فروش آنلاین تان گام بردارید.

فاز میان مدت

آژانس دیجیتال مارکتینگ وب یار در پروژه های خود از افراد متخصص، خلاق و ایده پرداز در زمینه هایی همچون طراحی سایت حرفه ای، کپی رایتینگ، سئو، مارکتینگ و … استفاده می کند و براساس تبلیغات دیجیتال مارکتینگی که به شما ارائه می دهد باعث افزایش فروش و درآمدتان می شود. خلاقیت در کپی رایتینگ، سئو، کمپین های تبلیغاتی و … تماماً در وب یار به خوبی قابل مشاهده است.

فاز بلند مدت

با توجه به تکنیک های بکار رفته توسط کارشناسان متخصص سئو، آژانس دیجیتال مارکتینگ وب یار وب سایت شما را براساس کلمات کلیدی مرتبط با صنعت و فعالیت تان برای موتورهای جستجو بهینه کرده و به برندینگ شما کمک می کند تا برندتان شناخته شود و به رشد و توسعه مالی دست یابید و علاوه بر آن به پیشرفت، سودآوری و رونق در کسب و کارتان منجر شود.

100%

نتایج تضمین شده

95%

بازدهی بالا

1836

پروژه های موفق

125

کارکنان با تجربه

ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا به اهداف خود دست یابید

مجموعه وب یار طی سال‌های متمادی با تلاش خود نیرو‌های علاقمند بسیار زیادی را بصورت حرفه‌ای در زمینه طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئو سایت و متخصصان کارآمدی را پرورش داده است و به موسسات، شرکت‌ها و حتی تیم‌های طراحی سایت استان اصفهان معرفی کرده تا بتواند سهم خود را از رشد و پیشرفت جامعه اعطا کرده باشد.

برای اینکه از رقبایتان جلوتر قدم بردارید حتما باید جایگاه ویژه ای برای کسب و کار خود در فضای مجازی پیدا کنید برای این کار باید از تخصصی ترین خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ استفاده نمایید تا بتوانید موفق شوید. مجموعه وب یار با فراهم نمودن نقشه راه برای شما این مسیر را هموار نموده تا راحت تر بتوانید مخاطبان هدف تان را جذب نمایید. نکته حائز اهمیت این است که برای رسیدن به نقطه درخشان در کسب و کارتان باید از آژانس های دیجیتال مارکتینگ معتبر کمک بگیرید.

بیشتر از 12 سال تجربه و 1800 پروژه موفق در زمینه دیجیتال مارکتینگ

مجموعه وب یار بر این اعتقاد دارد که:

کار ما ارزش ماست، کار ما هنر ماست، کار ما سابقه ماست، کار ما شخصیت ماست.

طراحی و ترسیم نقشه راه

وب یار با طراحی نقشه راه در سه فاز کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بستر مناسبی را برای تمامی کسب و کارها فراهم نموده تا به رشد و توسعه و برندینگ آنها کمک کند.

مشاوره تخصصی، اجرایی

مشاوره تخصصی، اجرایی از شروع کار تا زمان رشد و توسعه کسب و کار در سال های اخیر

استفاده از روش های نوین مارکتینگ

با استفاده از روش های جدید و نوین بازاریابی راهگشای مسیر کسب و کار شما خواهیم بود.

طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت

با طراحی ساختار اصولی و استاندارد همواره سایت شما گلوگاه و ویترین کسب و کار شما خواهد شد.

راه حل های بازاریابی

یکی از مهم ترین کارها در بازاریابی، تجزیه و تحلیل اطلاعات است. هر چقدر از کاربران خود بازخورد و داده های بیشتری دریافت نمایید می توانید پیام های بازاریابی هدفمندتری ارسال کنید.

ارائه خدمات پشتیبانی

با ارائه خدمات پشتیبانی مانند: تولید محتوا، آموزش منابع انسانی و پشتیبانی سایت و امنیت و … شما را تا انتهای مسیر کسب و کارتان یاری خواهیم کرد.

دستاورد فردا حاصل تلاش امروز

مجموعه وب یار بر این اعتقاد دارد که:

01

استراتژی کسب و کار

ما به شما در رسیدن به اهداف موردنظرتان می گوییم که از چه مسیری و چگونه باید حرکت کنید.

طراحی

ما با طراحی رابط کاربری برای وب سایت و اپلیکیشن موبایل به همراه پکیج طراحی لوگو و برند بوک سازمانی با بهترین کیفیت شما را یاری می کنیم.

02
03

توسعه برند کسب و کار

ما از همان ابتدای مسیر راه گام به گام در کنار شما هستیم و در ساخت و توسعه و رشد کسب و کارتان نقش آفرینی می کنیم.

پشتیبانی

پشتیبانی سایت خود را تماما به کارشناسان ماهر و متخصص ما

04