با طراحی لوگو شخصیت برندتان را معرفی کنید

اگر شما هم نمی دانید که چگونه با استفاده از طراحی لوگو مشتریانتان را جذب کنید؟ بایستی بدانید طراحی لوگو حرفه ای و جذاب به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی جذب کنید و همچنین اعتبار برندتان را افزایش دهد. در صورتی که به این مهم دست نیابید، نمی توانید شخصیت برندتان را به سایرین معرفی کنید. به همین دلیل نیاز است با خدمات طراحی گرافیکی اعم از طراحی پوستر گرافیکی، طراحی پوسترهای تبلیغاتی و… به صورت آنلاین و آفلاین نسبت به سایر رقبایتان متمایز عمل کنید. در ادامه به راهکارهایی برای افزایش مشتریان از طریق طراحی لوگو می پردازیم.

خدمات گرافیک در اصفهان

5 نکته کلیدی برای جذب مشتریانتان با طراحی لوگو

برای جذب مشتریان خود از طریق طراحی لوگو، به این موارد توجه کنید:

 1. سادگی: طراحی لوگوی شما باید ساده و قابل فهم باشد. طراحی با فضای خالی مناسب و استفاده از رنگ‌ های مناسب می‌ تواند به سادگی لوگو کمک کند.
 2. برجستگی: لوگوی شما باید مشخص و برجسته باشد. با استفاده از فونت‌ های جذاب و طراحی مناسب، می‌ توانید لوگویی را طراحی کنید که به چشم بیاید.
 3. متناسب با برند: طراحی لوگوی شما باید با برند شما همخوانی داشته باشد و با منتقل کردن پیام شما به مخاطبان تان، نظر آن ها را به سمت برند شما جلب کند.
 4. استفاده از رنگ‌ های مناسب: انتخاب رنگ‌ های مناسب یا پالت رنگی شما می‌ تواند به شناسایی برند شما و هویت برند تان کمک کند.
 5. استفاده از لوگو در محصولات و تبلیغات: با استفاده از طراحی لوگو شما در تبلیغات و محصولات، می‌ توانید برندتان را معرفی کنید و به مخاطبان خود نشان دهید که محصولات و خدمات شما برندی معتبر و با کیفیت است و مختص شماست.

در واقع، طراحی یک لوگو حرفه ای می‌تواند به شما کمک کند تا شناسایی برندتان را افزایش دهید و به مخاطبان جدید برسید.

یک لوگو استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

Standard Logo

 •  ساده است.
 •  خاص و متمایز است.
 • هدفمند است.
 • همیشگی است.
 • مستقل از زمان است.
 • رنگ مناسب دارد.
 • سایز مناسب دارد.
 •  فونت مناسب دارد.
 •   از نظر متخصصین حرفه‌ای بهره گرفته شده است.

60+

کارشناس گرافیک

600+

پروژه ها

some-alt

9 مورد از اصلی ترین خدمات گرافیک و طراحی که هر برند باید داشته باشد

خدمات گرافیکی شامل طراحی و تولید انواع محتوای بصری برای اهداف مختلف بازاریابی از جمله: تبلیغات، برندینگ، طراحی صفحات وب، نمایشگرهای دیجیتال، بسته بندی محصولات و… می ‌باشد. برخی از مهم ترین خدمات گرافیک و طراحی عبارتند از:

 1. طراحی لوگو: طراحی یک نماد یا نشان تجاری که به عنوان نماینده برای یک شرکت، برند، محصول یا خدمات استفاده می‌شود.
 2. طراحی گرافیک وب: نظیر طراحی صفحات وب، قالب های وب، آیکون ها، طراحی بنر و تصاویر برای استفاده در وب سایت ها.
 3. طراحی کاتالوگ: مجموعه ای از محصولات و خدمات شرکت، جهت بهبود فروش و افزایش مشتریان استفاده می شود. برای طراحی کاتالوگ از تصاویر با کیفیت بالا و طرح های جذاب و خلاقانه استفاده می گردد، البته  باید در عین سادگی، قابل فهم برای مشتریان نیز باشد.
 4. طراحی بروشور: یک وسیله تبلیغاتی کوتاه مدت است، که به منظور معرفی محصولی خاص یا خدمات به کار می رود. برای طراحی بروشور بایستی از ابزارهای گرافیکی جذاب استفاده نمود و مزیت های محصولات و خدمات قابل فهم و روشن باشد و برای مشتریان نمایش داده شود. مطالب باید مختصر، مفید و با توجه به نیاز مخاطب نوشته شده باشد.
 5. طراحی کارت ویزیت: یکی از خدمات گرافیکی بسیار مهمی است که به منظور معرفی خدمات و محصولات شرکت در مخاطبان هدف و بازار، مورد استفاده قرار می گیرد. برای طراحی کارت ویزیت باید رنگ ها، فونت ها، تصاویر و سایر عناصر گرافیکی جذاب و متناسب با حوزه فعالیت تان باشد. بر روی آن نام، عنوان شغلی، آدرس، شماره تماس، ایمیل، آدرس وبسایت، نشان لوگو و سایر شبکه های اجتماعی باید قید شود.
 6. طراحی پوستر: طراحی پوستر شامل: تبلیغات، ویدیوها، محصولات، خدمات و اخبار است. برای طراحی پوستر این موارد را باید در نظر گرفت از جمله: انتخاب موضوع، انتخاب تصویر، فونت‌های مناسب، رنگ‌های مناسب و از ابزارهای گرافیکی مناسب استفاده شود.
 7. طراحی بنر: طراحی بنر یکی از مهم ترین خدمات گرافیکی است، که برای تبلیغات آنلاین و آفلاین استفاده می شود و بیشترین کاربرد را برای تبلیغات در وبسایت ها، شبکه های اجتماعی و نمایشگاه ها دارد.
 8. طراحی بسته بندی: طراحی بسته بندی برای محصولات، شامل: جعبه های کارتنی، بطری ها، شیشه ها، لیوان ها و… بکار می روند.
 9. طراحی لوگو سه بعدی و مدلسازی: یکی از پیشرفته ترین خدمات گرافیکی است، که بیشتر شرکت ها و برندها از آن برای ساخت لوگوی خاص و با کیفیت بالا استفاده می کنند.

برای طراحی گرافیک بهتر است از کارشناس گرافیک مشاوره بگیرید

تمامی خدمات گرافیکی فوق برای معرفی و شناسایی برند کسب وکار شما نیاز است تا با طراحی های خلاقانه و جذاب مطابق با نیاز مخاطبان هدف و حوزه فعالیت تان اقدام کنید. در این زمینه مجموعه وب یار با بهترین کیفیت انواع خدمات گرافیک و گرافیست های ماهر و مجرب طبق نیاز شما طراحی های گرافیکی انجام می دهد به همین منظور برای سفارش می توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید.

هم اکنون شروع کنید

کدام نوع طراحی لوگو مناسب کسب و کار من است؟

طراحی لوگو تجاری شما یک تصویر کلی از فعالیت و ماموریت شما را نمایش می‌دهد. بسیار مهم است که لوگو ساده و قابل فهم برای عموم باشد، پیش از اینکه درخواست سفارش طراحی لوگو خود را ثبت کنید باید بدانید که شما چه نوع طراحی لوگویی نیاز دارید؟

براساس نوع فعالیت و صنعتی که در آن قرار دارید می‌توانید طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید اعم از: طراحی لوگو سه بعدی، مسکات، لوگو ترکیبی، مونوگرام، لوگو امبلم، طراحی لوگو تصویری و تایپوگرافی.

 1. لوگو سه بعدی: یکی از فوق العاده‌ ترین سبک‌ هایی که جذابیت بصری فوق العاده ای دارد. شما می‌توانید یک لوگو تصویر را به یک لوگو سه بعدی تبدیل کنید.
 2. مونوگرام (Letter mark): حرف اول یا چند حرف اول یا خلاصه‌ ای از حروف نام کسب و کار می‌باشد که به صورت یک علامت طراحی می‌ شود و در عین حال ساده و قابل فهم است.
 3. تایپوگرافی (Word mark): بر مبنای فونت‌ هایی طراحی می‌ شود که برند یا نام کسب و کار شما را در قالب فونت‌ های آماده طراحی می‌ کند.
 4. تصویری (Pictorial mark): بر مبنای یک تصویر گرافیکی طراحی می‌ شود این مدل طراحی نظیر آیکون‌ ها و سبک‌ های گرافیکی است.

کاری که ما انجام می دهیم

some-alt

طراحی بروشور و کاتالوگ

دو ابزار مهم تبلیغاتی شامل ارائه اطلاعات برند، محصول و خدمات کسب و کار است اما از لحاظ محتوا و ساختار متفاوتند.

some-alt

طراحی بسته بندی محصولات

مهمترین هدف جلب نظر کاربران و تشویق آنان به خرید محصول که توسط المان های گرافیکی و خلاقانه انجام می شود.

some-alt

طراحی پست و کاور

ساخت کاور پست اینستاگرام جذاب با نرم افزارهای مختلف می تواند مخاطب را برای دیدن سایر تصاویر یا مشاهده ویدیوها تشویق کند.

some-alt

طراحی لوگو

جزیی از فرایند برندینگ شرکت ها و سازمان ها است که برای داشتن تبلیغات موثر تجارت شما نیاز به یک لوگو حرفه ای است.

some-alt

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری (UI) به منظور رابط یا یک ساختار یا یک روش برای ایجاد تعامل بین دو سیستم یا دستگاه است.

some-alt

طراحی ست اداری

نمایش اعتبار تجارت شما را در نظر مشتریان تان ارتقا می بخشد و با هدف زیباسازی و هویت بخشیدن به کسب وکارتان

طراحی لوگو و طراحی آرم چه تفاوت هایی با هم دارند؟

لوگو و آرم هر دو مفهوم مجزایی هستند، اما اغلب افراد تصور می کنند که این دو مفهوم مشابه هستند. آرم، یک نماد یا شکل ساده است که برای نشان دادن یک برند، شرکت، سازمان و یا گروه مورد استفاده قرار می گیرد و بیان کننده شناسایی برند است.

لوگو شامل آرم، نام شرکت، شعار یا ترکیبی از اینها می‌ باشد. معمولا لوگو به صورت یک تصویر یا نماد طراحی می‌ شود و برای شناسایی برند استفاده می‌ شود.

سفارش طراحی

طراحی گرافیک
چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

برای هر کسب و کاری طراحی گرافیک بسیار مهم است. طراحی یک لوگو حرفه ای و جذاب می تواند احساسات مخاطبان را برانگیزد و آنان را برای طولانی مدت به مشتریان وفادار تبدل نماید.

6 عاملی که طراحی گرافیک به کسب و کار شما کمک می کند:

افزایش فروش

با طراحی گرافیکی هوشمند می توانید محصولات و خدمات با کیفیت خود را به صورت خلاقانه و جذاب ارائه کنید. در واقع طراحی گرافیک نقش بسزایی در افزایش فروش و برندینگ ایفا می کند.

ثبت و ماندگاری نام شرکت

طراحی گرافیکی منحصر به فرد، یکی از ابزارهای قدرتمند برای ثبت و ماندگاری نام شرکت در بازار هدف است. طرح های گرافیکی همیشه ما را به یاد برند می اندازند

ایجاد حسن‌ نیت در بازار

طراحی لوگو یا هر طراحی گرافیکی یکی از ابزارهای فوق العاده برای کسب اعتماد و حس نیت در بازار است. با طراحی گرافیک می توانید محصولات و خدمات خود را برجسته کنید.

انتقال پیام برند

طراحی گرافیک ابزاری موثر برای انتقال پیام خاص برند به مشتریان هدف با استفاده از رنگ ها و سبک نوشته های مختلف برای برانگیختن احساسات مخاطبان است

متقاعد کردن

با استفاده از طراحی گرافیک می توانید مشتریان را به تفکر در مورد کسب و کار متقاعد کنید. طراحی یک کاتالوگ می تواند موجب ایجاد احساس ارتباط با برند شود

خوانایی محتوا

یک طراحی گرافیک منحصر به فرد قابلیت ارتقای خوانایی محتوا را دارد. طراح برای جلب نظر مخاطب از رنگ، تصاویر و قلم مناسب استفاده می کند

قیمت طراحی لوگو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت طراحی لوگو بستگی به عوامل مختلفی دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • محبوبیت طراح: طراحان معروف و با تجربه قیمت بیشتری برای طراحی لوگو دریافت می‌کنند.
 • میزان پیچیدگی طرح: هرچقدر طراحی لوگو ساده باشد قیمت کمتری دارد، در حالی که طراحی لوگوی پیچیده و با جزئیات نیاز به زمان و تلاش بیشتری دارد به همین دلیل قیمت آن بالاتر است.
 • نوع فایل و حقوق مالکیت: برخی طراحان فایل‌ های لوگوی طراحی شده را فقط با فرمت‌ های خاصی ارائه می‌دهند و برخی حقوق مالکیت را به عنوان یک ماده‌ی جداگانه در قیمت طراحی لوگو در نظر می‌گیرند.
 • تعداد تغییرات: برخی طراحان فقط تعداد محدودی تغییر را در قیمت اولیه لحاظ می‌کنند و برای تغییرات بیشتر هزینه‌های اضافی دریافت می‌کنند.
 •  نوع کارفرما: در صورتی که یک شرکت بزرگ نیاز به یک لوگوی منحصر به فرد و حرفه‌ ای داشته باشد قیمت بیشتری برای آن رقم می خورد تا یک شرکت کوچک که تنها نیاز به یک لوگوی ساده و تک رنگ دارد.

بهتر است قبل از شروع طراحی، توافقات لازم در خصوص قیمت و شرایط صورت گیرد، بنابراین مشاوران وب یار به بهترین نحو در زمینه طراحی لوگو شما را یاری خواهند رساند.

قیمت طراحی لوگو به چه عواملی بستگی دارد؟

طراحی ست اداری

خیلی مهم است که وقتی به جلسات پرزنت مشتری می روید بتوانید روی سربرگ خودتان قرارداد را ببندید چقدر خوب می شود. زمانی که بازاریاب تان به جلسه مشاوره می رود روی چرک نویس با سربرگ خودتان این توضیحات و شرح مشتری را بنویسد و حتی این قدر جالب می‌ شود که اگر این توضیحاتی که بازاریاب می‌نویسد تمیز باشد که بشود به عنوان یک صورت جلسه امضاء کرد و از طراحی لوگوی شما استفاده شده باشد.

طراحی ست اداری چه تاثیری در مکاتبات و تعاملات حرفه‌ای شما دارد؟

طراحی ست اداری به عنوان یکی از مهم ترین طراحی های گرافیکی کمک می کند تا شما حرفه‌ای تر و منظم تر به نظر بیایید و این در تعاملات و مکاتبات حرفه‌ ای شما بسیار موثر است.

منظور از طراحی ست اداری

 طراحی ست اداری به طراحی و ترکیب لوازم و تجهیزات مختلف که به صورت یکپارچه و هماهنگ برای استفاده در محیط های اداری، به کار می روند و در عین حال جذاب و کاربردی هستند، گفته می شود.
معمولا در طراحی ست اداری از طراحی لوگو و نام برند شما استفاده می شود تا کار مرتبط با برند شما باشد در نتیجه باعث تقویت هویت برند شما در نظر مخاطبان تان خواهد شد.

ست اداری شامل چه اقلامی می شود؟

ست اداری شا­­مل یک مجموعه از لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای کار در محیط اداری است که شامل: کارت ویزیت، دفترچه یادداشت، پاکت نامه، سربرگ A4 و A5، کاتالوگ، کارت پرسنلی، بروشور، فاکتور اختصاصی، والپیپر، کاور سی دی و… می شود.

تمامی موارد فوق به شکل گیری یک مجموعه کامل و منسجم کمک می کنند.

670x561

داشتن ست اداری چه تاثیری در افزایش فروش و درآمد شما دارد؟

استفاده از ست اداری به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و شناسایی برند، می‌ تواند به شرکت‌ ها در افزایش فروش کمک کند. برخی از مهم‌ترین مزایای ست اداری در افزایش فروش عبارتند از:

 1. شناسایی برند
 2. تبلیغات و ترویج
 3. افزایش اعتبار و حرفه‌ای بودن
 4. هدایای تبلیغاتی
 5. افزایش ارتباط با مشتریان
 6. ارزش افزوده

موارد مطرح شده می تواند به افزایش فروش و به بهبود روابط با مشتریان منجر شود.

تماس با ما

با ست اداریهویت تجارت خود را در دید مشتریان بزرگ جلوه دهید و به کسب و کار خود اعتبار بیشتری ببخشید

از ست های اداری یکی از موثرترین شیوه های تقویت روابط با مشتریان، گسترش ارتباط با آن ها و همچنین می توان به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای معرفی برند استفاده کرد.

قیمت طراحی ست اداری

قیمت طراحی ست اداری به عوامل متعددی مانند اندازه و پیچیدگی ست، تعداد قطعات، نوع و جنس مصالح مورد استفاده، سطح دقت و جزئیات مورد نیاز و همچنین شرکت یا طراحی‌ گرافیک که این طراحی را انجام داده است، بستگی دارد.

اگر می خواهید هزینه طراحی گرافیک را به طور دقیق بدانید بهتر است با وب یار تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

تماس با کارشناس گرافیک
قیمت طراحی ست اداری

سوالات متداول

اغلب سؤالات پرسیده شده

در زیر به اغلب سوالاتی که ذهن مشتریان ما را در زمینه طراحی لوگو و ست اداری درگیر کرده است، اشاره می کنیم:

بله، معمولا لوگو تجاری به عنوان یکی از مهمترین عناصر شناسایی برند استفاده می شود.

بهترین راه برای استفاده از لوگو در طراحی وب سایت، این است که آن را به صورت حرفه‌ ای و با بالاترین کیفیت در قسمت بالای صفحه وبسایت قرار دهید. لوگوی شما باید قابل دیدن باشد و با طرح کلی وبسایت، هماهنگی داشته باشد.

بله، مجموعه وب یار در زمینه خدمات گرافیک و طراحی؛ نمونه های زیادی از جمله لوگو برای سازمان و شرکت های مختلف طراحی کرده است که می توانید با مراجعه به نمونه کارها آن ها را مشاهده کنید و در صورت تمایل برای سفارش طراحی لوگو، طراحی پوستر، سفارش طراحی بنر و حتی سفارش طراحی لوگو آنلاین، پروژه خود را به طراحان حرفه ای و خلاق وب یار بسپارید.

طراحی یک لوگوی حرفه‌ ای نیاز به توجه نمودن به جزئیات و رعایت اصول طراحی دارد. مواردی که می‌ تواند به شما در طراحی یک لوگو حرفه‌ ای کمک کند شامل: تحلیل رقبا، اصالت، قابل استفاده در سایزهای مختلف، سادگی، انتخاب رنگ مناسب، انتخاب فونت مناسب و… هستند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که برای طراحی لوگو تجاری خود، حتما از یک طراح گرافیک حرفه ای و ماهر کمک بگیرید تا بر اساس نیازها و اهداف شما، لوگویی حرفه ای برای کسب و کارتان طراحی کند تا در تقویت شناسایی برند و جذب مخاطبان هدفتان موثر باشد.

سخن پایانی

از شما تشکر می کنیم که تا انتهای مطلب ما را همراهی کردید، امیدواریم که مطالب مطرح شده در خصوص خدمات گرافیک و طراحی برایتان مفید بوده و به خوبی متوجه شده باشید، که چطور با طراحی لوگو، شخصیت برندتان را معرفی کنید؟ و از این طریق نرخ مشتریان خود را افزایش داده تا فروش خود را چندین برابر افزایش دهید و پیشنهاد متخصصان وب یار به شما این است که با داشتن طراحان گرافیک توانمند و زبردست می توانید با خیال آسوده سفارش طراحی گرافیک خود را اعم از طراحی بنر، طراحی ست اداری، طراحی پوستر و سفارش طراحی لوگو برندتان و … به وب یار بسپارید.

پلن خدمات گرافیک را انتخاب کنید

مشاوره خدمات گرافیک

طراحی هر صفحه کاتالوگ

قیمت از 250.000 تومان

طراحی ست بنر سایت

قیمت از 450.000 تومان

طراحی کاور ویدئو

قیمت از 250.000 تومان

طراحی اینفوگرافی

قیمت از 989.000 تومان

طراحی ست اداری

قیمت از 1.300.000 تومان

طراحی پوستر

قیمت از 1.000.000 تومان

طراحی لوگو (2 طرح با 4 ویرایش رایگان)

قیمت از 1.200.000 تومان

طراحی قالب شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام

قیمت از 950.000 تومان

نظرات عالی
از مشتری ها

با نشان دادن نظرات مشتریانمان شما را آسوده خاطر خواهیم کرد.

فرم

درخواست مشاوره خود را ارسال فرمایید

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.